• Náš Deň učiteľov 2024

• 26.03.2024 08:50
        • Dňa 20. marca 2024 sme sa stretli na dielni praktického vyučovania v reštaurácii Koliba  na posedení pri príležitosti Dňa učiteľov.
        • Žiaci z odboru spoločného stravovania so svojimi majstrami OV nás pohostili a prispeli k vytvoreniu úžasnej atmosféry. Slávnostnejšie popoludnie ako tie obvyklé otvorili príhovormi  pani riaditeľka  Ing. Jana Marenčáková a krásnym poďakovaním aj naši maturanti. Ich kultúrny príspevok k úvodu  nastavil tón celej udalosti.  Tento deň sme oslavovali v spoločnosti kolegov učiteľov, majstrov OV ale aj bývalých kolegov, dnes už zaslúžilých dôchodcov. Práve ich prítomnosť priniesla do posedenia osobitný rozmer, pretože nám pripomenuli význam a hodnotu nášho povolania.

Bol to príjemný pocit zdieľať tento moment s tými, ktorí v minulosti prispeli k formovaniu našej školy a našich žiakov.

majsterky OV Mgr. Erika Kósa a Cyntia Urbaneková