• Naše kaderníčky a kozmetičky sú úspešné aj za hranicami Slovenska

• 27.03.2024 08:16
        • Celoštátna súťaž v Maďarsku s medzinárodnou účasťou, ktorá sa konala dňa 22. 3. 2024 v Székesfehérvári sa stala pódiovou pre našu školu v oblasti kozmetiky a kaderníctva. Krása cestujúca v čase bola téma v súťažnej kategórii Kozmetik. Výsledok? Úspech! Naša škola si odniesla v tejto kategórii 1. miesto, čo je ohromujúce ocenenie pre našu talentovanú študentku, maturantku Emily Rumanovú. V kategórii Kaderník Stretnutie minulosti a budúcnosti – 140 rokov klasických drdolov sme taktiež zožali  úspech. 1. miesto patrilo opäť našej žiačke nadstavbového štúdia Dóre Kovačicovej .
        • Témy súťaže si vyžadovali nielen kreativitu, ale aj hlboké porozumenie histórii módy a krásy. Naši študenti predviedli interpretácie tém, ktoré okúzlili porotu a zanechali výrazný dojem u divákov. Súťaž sa konala v tvorivom prostredí, kde sa stretli mnohí talentovaní žiaci, aby ukázali svoje zručnosti a kreativitu.

Je pre našu školu obrovskou hrdosťou, že sme si odniesli spoza hraníc prestížne ocenenia. Toto víťazstvo nám poskytuje nielen dôkaz nášho talentu a tvrdej práce, ale aj motiváciu a odhodlanie pokračovať v našom úsilí dosahovať excelentné výsledky v oblasti kozmetiky a kaderníctva.

Našim pôvabným modelkám Martine Szalaiovej a Daniele Buranskej ďakujeme za spoluprácu a gratulujeme súťažiacim študentkám a ich majsterkám OV k ďalšiemu krásnemu úspechu.

Víťazné modelky obliekala firma ELLIT, preto naše poďakovanie patrí aj  jej majiteľke Kataríne Granátovej, ktorá študentom zapožičala nádherné šaty a doplnky.

Bc. Ingrid Nagyová,  hlavná majsterka OV