• „Krajšie Vianoce“

• 21.12.2021 18:30
        • Adventné obdobie je najkrajší čas v roku. V tomto období prebúdzame nezištnú lásku k svojim blízkym . SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky každým rokom  v tomto čase prijíma za svojich blízkych ľudí umiestnených v Centrách a zariadeniach sociálnych služieb, ktorí istotu lásky a záujem potrebujú cítiť viac ako ostatní.

• Žiaci, rodičia a učitelia našej školy sa v mesiaci december  zapojili do dvoch vianočných charitatívnych zbierok.  Zbierky boli určené  deťom z Centra pre deti a rodiny v Dedine Mládeže a následne pre obyvateľov Zariadenia sociálnych služieb „Lipka“ Lipová.

Naši žiaci, ich rodičia a pedagógovia tak preukázali silu ľudskosti a empatie a tým dopriali „Krajšie Vianoce“ ľuďom, ktorí sú na pomoc okolitého sveta odkázaní. Všetko darované bolo darované zo srdca a s láskou.

Všetkým  zúčastneným patrí veľká VĎAKA , zvlášť nadšeným organizátorkám pani učiteľke Mgr. Anežke Líškovej Farkašovej a pani majsterke OV  Cyntii Urbanekovej.