• Expert Geniality Show“ 2021/2022

• 24.02.2022 11:10
        • Súťaž Expert je celoslovenská vedomostná súťaž, v ktorej žiaci môžu predviesť svoje vedomosti, schopnosť čítať s porozumením, logické myslenie a správny úsudok. Súťaž má      päť súťažných tém, z ktorých si žiaci môžu vybrať dve a preveriť si znalosti zo zvolených oblastí.
        • Do tejto súťaže sa zapojili aj žiaci našej školy. Do kategórie Expert12 sa zapojilo 10 žiakov z 1. a 2.ročníka a do kategórie Expert34 sa zapojili 4 žiaci z 3.ročníka. Patrí im  naše uznanie.

TOP expertami sa stali:

Ivana Kubincová z 1.A triedy v téme „Do you speak English?“

Peter Diósi z 3.A triedy v témach „Mozgolami“ a „Od Dunaja k Tatrám“

Erik Damián Csekey z 2.B triedy v téme „Do you speak English?“

TOP expertom blahoželáme!                                                   Ing. Markéta Fábián Salgóová,

predseda PK