• Beh olympijského dňa mesta Nové Zámky

• 23.06.2022 15:09
        • Dňa 21.06.2022 sa žiaci našej školy zúčastnili už 19. ročníka Behu olympijského dňa mesta Nové Zámky, ktorý z poverenia mesta Nové Zámky usporiadal Atletický klub Nové Zámky v spolupráci s Olympijským klubom okresu Nové Zámky. Súťaž sa konala v parku na Sihoti pod záštitou primátora Mesta Nové Zámky.

• V kategóriách dievčatá a chlapci, ročníky narodenia 2002-2006 sa behu zúčastnili študenti Elizabeth Rebeka Kováčová z 1.E triedy, Adriana Audiová z 2.E triedy, František Vida z 1.F triedy a František Szilva s Dominikom Gajdáčom z 2.D triedy.

Na trati dlhej 1200 metrov sa darilo predovšetkým Adriane Audiovej, ktorá sa umiestnila na výbornom 2. mieste a Františkovi Vidovi, ktorý v konkurencii 31 bežcov dobehol na 5. mieste, pričom od stupňa víťazov ho delilo len pár desiatok metrov.

Adriane za zisk striebornej medaily gratulujeme a ostatným zúčastneným žiakom ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy.

Mgr. Roman Vizy, učiteľ telesnej a športovej výchovy