• Záverečné skúšky 2022 na SOŠ dopravy a služieb v Nových Zámkoch

• 23.06.2022 15:19
        • V dňoch 20.6.-22.6 2022 sa na Strednej odbornej škole dopravy a služieb konali Záverečné skúšky pre učebné odbory kaderník, autoopravár mechanik a autoopravár elektrikár.
        • Žiaci končiacich ročníkov pristúpili pred skúšobné komisie s rešpektom a vážnosťou, aby dokázali sebe, svojim pedagógom, zamestnávateľom a delegátom SOPK, že sa pripravili zodpovedne a ani obdobie dištančného vzdelávania nezanechalo negatívne stopy na ich zručnostiach  a vedomostiach. Nad regulérnosťou skúšok dohliadali okrem predsedov skúšobných komisií aj delegáti SOPK a zástupcovia zamestnávateľov SDV pre jednotlivé odbory. 14 žiakov s prospechom PV a PVD obdržalo Osvedčenia SOPK o úspešnom ukončení odborného vzdelávania.

Záverečné skúšky v učebnom odbore kaderník navštívil  aj vzácny hosť, prezident kaderníckeho a vizážneho  spoločenstva a organizátor MS v kaderníctve, pán Polat Elalmis.

Našim absolventom želáme veľa úspechov v ďalšom nadstavbovom štúdiu, v živote a  v praxi.

Ing. Slávka Kollárová, ZRPV