• SKILLS SLOVAKIA „Súťaž o zlaté nožnice 2022“

• 04.11.2022 08:24
        • Žiačky zo SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1 v Nových Zámkoch odboru kaderník a kozmetik sa opäť tento rok  zúčastnili už 7. ročníka súťaže v odborných zručnostiach Skills Slovakia  Súťaž o zlaté nožnice - "Ukáž čo vieš" 2022.
        • Jedinečná kadernícko- vizážistická súťaž sa konala dňa 21.10.2022 v priestoroch Incheba EXPO Bratislava. Po dlhej a zodpovednej príprave nás v tento deň na vysokej úrovni reprezentovali kaderníčka tretieho ročníka Dóra Kovačicová s modelkou Romanou Sirčekovou v kategórii Komerčný svadobný účes a kozmetička tretieho ročníka Emily Rumanová s modelkou Biankou Rumanovou v kategórii líčenie Pin-up girl. Vo veľkej konkurencii 34 stredných odborných škôl sme sa  nestratili a obe „naše zlaté želiezka“ predviedli úžasné výkony, čoho  výsledkom je 3. miesto v kategórii Komerčný svadobný účes.

Gratulujeme a ďakujeme všetkým žiačkam, ktoré reprezentovali našu školu za ich odvahu a snaživý prístup k príprave na súťaž. Veľké poďakovanie patrí aj majsterkám odborného výcviku , ktoré spoločne žiačky pripravovali, zvlášť Bc. Ingrid Nagyovej, Bc. Petre Ivanovej a Bc. Helene Vargovej.