• Deň otvorených dverí 2022

• 21.11.2022 04:48
        • Dňa 15. novembra 2022 sa na Strednej odbornej škola dopravy a služieb, Jesenského 1 v Nových Zámkoch uskutočnil  Deň otvorených dverí 2022 pre deviatakov základných škôl. Zúčastnili sa ho základné školy mesta Nové Zámky a jeho širokého okolia.
        • Vysoký počet návštevníkov svedčí o stále pretrvávajúcom záujme o štúdium v odboroch kozmetik, prevádzka a ekonomika dopravy, grafik digitálnych médií, polygraf- grafik, autotronik, autoopravár, cukrár, čašník, servírka, kuchár a kaderník.

Deviataci a ich rodičia mali možnosť pozrieť si priestory našich odborných učební a dielní PV. S možnosťou štúdia oboznámili návštevníkov pedagogickí zamestnanci ale aj naši študenti, ktorí pútavými prezentáciami na jednotlivých odboroch prezentovali bohatosť ponúk Strednej školy dopravy a služieb Nové Zámky.

Tohtoročný Deň otvorených dverí hodnotíme pozitívne a veríme, že sme ním opätovne potvrdili popredné miesto v rámci odborného vzdelávania v našom kraji.