• Vianočná zbierka 2022

• 23.11.2022 10:35
        • Vážení kolegovia, milí žiaci a rodičia.
          Na našej škole sa aj tento rok organizuje charitatívna zbierka pre Špecializované zariadenie Prosocia, ktorá sa venuje ambulantnej sociálnej službe občanom, ktorí sú odkázaní na pomoc inej fyzickej osoby.

• Vážení kolegovia, milí žiaci a rodičia.

Vložme do darčekovej tašky zopár drobností, ktorými im vyčarujeme úsmev na tvári a spoločne DARUJME KRAJŠIE VIANOCE.

Darčekové tašky môžete odovzdať u majsterky OV Urbanekovej vo vedľajšej budove na ulici Jesenského v triede č. 21 alebo u p. učiteľky Líškovej Farkašovej v hlavnej budove na ulici Jesenského v kabinete pre spoločné stravovanie (2.poschodie).

Ďakujeme.

p. učiteľka Anežka Líšková Farkašová a MOV Cyntia Urbaneková