• Stužkové slávnosti na našej škole

• 02.12.2022 09:26
        • Triedne učiteľky odovzdali v prítomnosti riaditeľky školy Ing. J. Marenčákovej a pozvaných hostí zelené stužky budúcim maturantom tried IV.A  a II.AN.

• Dňa 11.11.2022 otvorila sezónu stužkových slávností na našej škole trieda IV. A. Triedna učiteľka Mgr. Ingrid Uhrinová pripla zelené stužky študentom z odborov Prevádzka a ekonomika dopravy, Grafik digitálnych médiíKozmetik.

O týždeň neskôr dňa 18.11.2022 pokračovala stužkovou slávnosťou trieda II.AN. Triedna učiteľka Mgr. Hana Červená pripla zelené stužky študentom v odboroch Vlasová kozmetika, Dopravná prevádzka a Podnikanie v remeslách a službách.

Sú to výnimočné chvíle pre našich študentov. „Gaudeamus igitur“, radujte sa, pretože mladosť je úžasná, zázračná a krásna.

Našim študentom – budúcim maturantom prajeme veľa chuti a sily na úspešné zvládnutie maturitných skúšok.