• Partnerská škola z Jihlavy na SOŠ dopravy a služieb Nové Zámky v rámci programu ERASMUS+

• 05.12.2022 10:53
        • Získať nové praktické zručnosti a zlepšiť svoju odbornosť počas krátkodobej stáže v zahraničí v rámci projektu Erasmus+ bol cieľ našej partnerskej  školy z Českej Vysočiny. Od 21.11.2022 do 02.12.2022 SOŠ dopravy a služieb Nové Zámky prijala  stážistky z priateľskej školy z OA, VOŠZ a SZŠ, SOŠS Jihlava.
        • Na dva týždne sa tak pre týchto žiakov z odborov kaderník, kozmetik a kuchár – servírka stali naše dielne PV druhým domovom.

Zároveň v tomto období počas jedného týždňa si ich učiteľ odboru fotograf  vymenil svoje pedagogické skúsenosti na dielni PV grafik v rámci mobility pedagogických zamestnancov. Tešíme sa novým priateľským kontaktom a vzájomnej školskej spolupráci aj v budúcnosti.

Ing. S. Kollárová, ZRPV