• Turnaj v bedmintone SŠ

• 01.12.2023 11:05
        • Dňa 21.11.2023 sa naša škola zúčastnila Bedmintonového turnaja žiakov stredných škôl – okresné kolo, ktorý už tradične zorganizovalo Gymnázium Šurany v športovej škole pri ZŠ Bernolákova 35 v Šuranoch. Do súťaže chlapcov sa prihlásilo osem škôl, dievčatá si zmerali sily v konkurencii piatich stredných škôl.

• Našu školu reprezentovalo trojčlenné družstvo chlapcov v zložení Radoslav Šťuha zo 4.A, Martin Broďáni z 2.A Oliver Janega z 1.B a trojčlenné družstvo dievčat v zložení Ema Tomaštíková, Lenka Kmeťová a Natália Borbélyová z 3.E triedy.

Po odohratí všetkých zápasov naši chlapci na základe celkového súčtu získaných bodov a umiestnenia vo svojej skupine obsadili konečné šieste miesto. Dievčatá v zápase o tretie miesto nakoniec neuspeli a skončili štvrté.

Postup na krajské kolo súťaže v bedmintone žiakov stredných škôl si svojim zaslúženým víťazstvom vybojovali chlapci z Obchodnej akadémie Šurany a dievčatá z Gymnázia Šurany.

Za vzornú reprezentáciu školy a predvedený bojovný výkon zúčastneným žiakom ďakujeme.