• Školské kolo SOČ 2024

• 23.02.2024 13:26
        • Dňa 21. februára 2024 sa na SOŠ dopravy a služieb, Jesenského 1 v Nových Zámkoch uskutočnilo školské kolo Stredoškolskej odbornej činnosti. Do SOČ 2024 sa zapojilo 9 študentov zo študijného odboru grafik digitálnych médií, ktorí súťažili v súťažnom obore Informatika.
        • Témy ich prác boli veľmi zaujímavé. Odborné práce z oblasti informatiky a grafiky boli zamerané na korporátny dizajn, tvorbu reklamných predmetov, tvorbu propagačného videa a programovania. Hodnotiaca komisia mala zložitú úlohu vybrať tri najlepšie práce, pretože všetci študenti preukázali veľkú snahu pri vypracovaní ako i prezentovaní svojich prác.

Na I. mieste sa umiestnila Ivana Gálová, študentka IV.A s prácou Redizajn loga a korporátna identita RADMEN s.r.o.,

II. miesto získal Radoslav Šťuha z IV.A s prácou Tvorba databázovej stránky pre Združenie športových rybárov Nitriansky hrádok.

III. miesto patrí Michaele Stanovej z triedy IV.A s prácou Redizajn loga, návrh propagačného materiálu a kreatívnych aktivít Detské centrum VČIELKA.

Výsledky prác boli ocenené hodnotnými vecnými cenami, ktoré žiaci prevzali z rúk pani riaditeľky Ing. Jany Marenčákovej. Študentom srdečne blahoželáme, ďakujeme za aktívnu účasť a veríme, že ich snaha bude motiváciou aj pre ostatných študentov a že nadobudnuté poznatky využijú aj v profesijnom živote.

Bc. Lukáš Korytiak, školský koordinátor SOČ