• Výberové kolo súťaže Kráľ a kráľovná ciest 2023

• Žiaci 2. ročníka našej školy  Barbara Belányová, Daniela Komlósová, Peter Gergő, Nikolas Křiva a Veronika Pussová sa zapojili do pilotného ročníka súťaže Kráľ a kráľovná ciest 2023. Podujatie organizuje združenie ČESMAD Slovakia (združenie cestných dopravcov SR), v spolupráci s Dopravnou políciou, so Sekciou cestnej dopravy a pozemných komunikácii a oddelením bezpečnosti cestnej premávky Ministerstva dopravy SR, Národným inšpektorátom práce, Slovenskou komorou výcvikových zariadení a autoškôl, Agrokomplexom a s mediálnym partnerom RTVS. Podmienkou účasti bolo natočiť krátke video na tému súvisiacu s autodopravou. Video, s ktorým Veronika PUSSOVÁ  postúpila do druhého kola, si môžete pozrieť TU 😊

• POČÚVAJ MA ! Alebo Ako nestratiť hlavu v mobile

• Dňa 29. novembra 2023 v Dome kultúry Kovak  v Nových Zámkoch navštívili naši žiaci tried I. A, I.B, I.C, II. A, II.B   divadelné predstavenie POČÚVAJ MA ! Alebo Ako nestratiť hlavu v mobile.
          • Turnaj vo futsale - postupové kolo SŠ

• Dňa 22.11.2023 sa žiaci našej školy zúčastnili postupovej súťaže vo futsale  stredných škôl,  ktorá sa konala v priestoroch telocvične Gymnázia M. R. Štefánika, Nové Zámky.

• Turnaj v bedmintone SŠ

• Dňa 21.11.2023 sa naša škola zúčastnila Bedmintonového turnaja žiakov stredných škôl – okresné kolo, ktorý už tradične zorganizovalo Gymnázium Šurany v športovej škole pri ZŠ Bernolákova 35 v Šuranoch. Do súťaže chlapcov sa prihlásilo osem škôl, dievčatá si zmerali sily v konkurencii piatich stredných škôl.

• Turnaj v stolnom tenise

• Dňa 15.11.2023 sa naša škola zúčastnila turnaja v stolnom tenise žiakov stredných škôl, ktorý pod názvom ,,Memoriál Evy Kontovej“ zorganizovala SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky.

• Olympiáda v anglickom jazyku

• Dňa 16.11.2023 vybraní študenti našej školy dostali príležitosť otestovať si svoje vedomosti a poznatky z oblasti anglického jazyka a následne sa porovnať s konkurenciou rovesníkov.
          • Maják pre dopravu

• Dňa 15. novembra 2023 sa konala prestížna súťaž Maják pre dopravu, ktorú organizovalo Ministerstvo dopravy Slovenskej republiky. Táto udalosť bola nielen príležitosťou pre mladých nadšencov, aby predstavili svoje nápady, ale aj fórom pre zdieľanie myšlienok o udržateľnom cestovaní v rámci Slovenska.
          • Študentská kvapka krvi

• Dňa 09.11.2023 sme v rámci 29. ročníka kampane „Študentská kvapka krvi“ navštívili so žiakmi našej školy NTS v Nových Zámkoch.
          • Bronzová medaila z medzinárodnej súťažnej prehliadky za projekt malého elektromobilu M.L.E.C.

• V dňoch 8. a 9. novembra 2023 sa v Trenčíne, v priestoroch výstaviska Expo Center a. s. uskutočnilo podujatie Trenčiansky robotický deň. Vyhlasovateľom súťaže je Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR. Išlo o medzinárodnú súťažnú prehliadku, ktorá chcela ukázať žiakom základných a stredných škôl technicky nadaných tvorcov s vlastnými nápadmi a riešeniami a dať im priestor prezentovať svoje myšlienky pred očami budúcich potenciálnych zamestnávateľov zameraných na strojárstvo a automatizáciu.
          • Prievidzský rytier čiernej dámy 2023

• Žiačky SOŠ dopravy a služieb Nové Zámky odboru čašník, servírka Simona Mirgová a Anhelina Halas si dňa 25.10.2023 zmerali sily vo svojich odborných vedomostiach a zručnostiach na 9. ročníku celoslovenskej baristickej súťaži Prievidzský rytier čiernej dámy 2023.
          • Celoslovenský projekt: Záložka do knihy spája slovenské školy

• Už tretí školský rok sa študenti našej školy s veľkým nadšením zapojili do 12. ročníka celoslovenského projektu: Záložka do knihy spája slovenské školy. Atraktívna téma, ktorú vyhlásil NIVAM k Medzinárodnému mesiacu školských knižníc v októbri 2023 pod názvom: Hrdinovia detektívnych románov nenechala ľahostajného takmer žiadneho študenta.
          • Malé ženy v SND

• 25. októbra čakal na našich študentov krásny kultúrny zážitok v podobe predstavenia činohry SND Malé ženy.