• Výchovný poradca

• Oznam pre študentov

„Výchovný poradca Ti pomôže otvoriť dvere, ale vstúpiť do nich musíš Ty sám.“

VP poskytuje každému žiakovi komplex individuálneho poradenstva, návrhov riešení a možnosť voľby.

Pekný začiatok školského roka všetkým študentom a zvlášť študentom prvých ročníkov želá výchovná poradkyňa, Mgr. Jarmila Martinčeková .

V školskom roku 2023/2024 máte tiež možnosť využívať služby výchovného poradcu na škole. Poradenstvo sa týka profesijnej orientácie, možností ďalšieho štúdia, ale aj osobných problémov, s ktorými si neviete poradiť sami.

Na výchovného poradcu sa môžete kontaktovať prostredníctvom triedneho učiteľa , prípadne sami, počas konzultačných hodín.