• Víťazstvo na ENERSOLe

• 22.03.2024 11:45
          • Enersol-SK je súťaž v zameraní na problematiku využívania alternatívnych zdrojov energie,  v oblasti úspor energie, obnoviteľných zdrojov energie, znižovania emisií v doprave. Vyhlasovateľom súťaže je MŠVVaM  SR a metodickým, organizačným a odborným garantom je ŠIOV. ENERSOL SK vytvára trvalý vzťah k ochrane životného prostredia.
          • Čitateľská dielňa  MODRÝ VRCH
          • Čitateľská dielňa MODRÝ VRCH

• 22.03.2024 11:32
          • 19. marca 2024 sa naši maturanti zúčastnili  zaujímavej čitateľskej dielne MODRÝ VRCH, ktorú viedla Mgr. Hana Zeleňáková, PhD.

• Expert Geniality show 2023

• 22.03.2024 09:23
          • Súťaž Expert je celoslovenská vedomostná súťaž, v ktorej žiaci môžu predviesť svoje vedomosti, schopnosť čítať s porozumením, logické myslenie a správny úsudok. Súťaž má päť súťažných tém, z ktorých si žiaci môžu vybrať dve a preveriť si znalosti zo zvolených oblastí.

• Valentínska kvapka krvi

• 01.03.2024 10:27
          • Dňa 28. februára 2024 sme v rámci 29. ročníka „Valentínskej kvapky krvi“ kampane Slovenského Červeného kríža navštívili so žiakmi našej školy NTS v Nových Zámkoch.