• Autosalón Nitra 14.10.2022

• Dňa 14. 10. 2022 sa naši žiaci zúčastnili  27. ročníka výstavy Autosalónu Autoschow v Nitre. Prehliadka obsahovala osobné automobily (nové, tuningové a veterány), úžitkové a nákladné automobily, príslušenstvo a servis garážovej techniky.
          • Šípky - netradičný šport

• Dňa 11.10.2022 v priestoroch telocvične SOŠ dopravy a služieb v Nových Zámkoch, na ulici Jesenského 1, počas vyučovacích hodín telesnej a športovej výchovy, Občianske združenie Dart Club Nové Zámky žiakom našej školy odprezentovalo šípkarsky šport.
          • Projektové stretnutie Erasmus+ Andújar, Španielsko 2.10.-8.10.2022

• V dňoch 2.10 - 8.10 2022 sa pod vedením Mgr. I. Uhrinovej a Mgr. M. Slivoňovej 5 študentov našej školy – Adam Horváth, Sebastian Fekete, Matúš Černák, Jozef Frederik Sütő a Erik Damián Csekey zúčastnilo projektového stretnutia Erasmus + v španielskom meste Andújar. Okrem krásneho letného počasia nás privítali španielski kolegovia a rodiny, ktoré sa na týždeň stali domovom pre našich žiakov.
          • BARISTICKÁ SÚŤAŽ – Prievidzský rytier čiernej dámy

• SOŠ dopravy a služieb Nové Zámky sa v dňoch 4.10. a 5.10. 2022 zúčastnila 8. ročníka celoslovenskej baristickej súťaže Prievidzský rytier čiernej dámy, ktorú organizovala SOŠ obchodu a služieb, J. Kalinčiaka 1, v Prievidzi. Našu školu a dielňu PV Koliba úspešne reprezentovala žiačka 1. ročníka odboru čašník - servírka Simona Mirgová, ktorá získala cenu „Najlepší nováčik“.
          • Zoznam najkrajších vecí

• Dňa 7. októbra 2022 sa študenti našej školy zúčastnili predpremiéry divadelnej inscenácie Zoznam najkrajších vecí v réžii Mareka Luptáka, Novozámčana, herca a momentálne študenta réžie na VŠMU v Bratislave.