• Odborná exkurzia – diecézna knižnica v Nitre

• Dňa 21.12.2023 sa študenti I.E, III.D a II.AN zúčastnili odbornej exkurzie v diecéznej knižnici v Nitre. Knižnica sa nachádza pod Nitrianskym hradom.
              V pútavom výklade sa študenti dozvedeli, že história knižnice sa datuje už od 12. storočia a ukrýva jednu z najcennejších zbierok starých kníh.
          • Odborná exkurzia BODY WORLDS

• Odborná interaktívna exkurzia je jedna z moderných foriem vyučovacieho procesu, ktorý sa snažíme uplatňovať aj v našej škole. Preto sa 4. decembra 2023 vybraní žiaci študijných odborov zúčastnili fascinujúcej výstavy skutočných ľudských tiel BODY WORLDS.

• Odborné exkurzie v Jaguar Land Rover Nitra a Autosalón Autoshow 2023  Nitra
            • Odborné exkurzie v Jaguar Land Rover Nitra a Autosalón Autoshow 2023 Nitra

• Dňa 21.11.2023 sa žiaci  z tried 3.C a 4.C  odboru autotronik  zúčastnili exkurzie vo firme Jaguar Land Rover v Nitre. Žiaci mali možnosť pozrieť si priestory závodu, ako aj učebňu duálneho vzdelávania, tréningovú akadémiu, montáž a karosáreň. V učebni duálneho vzdelávania im podali informácie o automobiloch, ktoré sa tu vyrábajú.
          • Výberové kolo súťaže Kráľ a kráľovná ciest 2023

• Žiaci 2. ročníka našej školy  Barbara Belányová, Daniela Komlósová, Peter Gergő, Nikolas Křiva a Veronika Pussová sa zapojili do pilotného ročníka súťaže Kráľ a kráľovná ciest 2023. Podujatie organizuje združenie ČESMAD Slovakia (združenie cestných dopravcov SR), v spolupráci s Dopravnou políciou, so Sekciou cestnej dopravy a pozemných komunikácii a oddelením bezpečnosti cestnej premávky Ministerstva dopravy SR, Národným inšpektorátom práce, Slovenskou komorou výcvikových zariadení a autoškôl, Agrokomplexom a s mediálnym partnerom RTVS. Podmienkou účasti bolo natočiť krátke video na tému súvisiacu s autodopravou. Video, s ktorým Veronika PUSSOVÁ  postúpila do druhého kola, si môžete pozrieť TU 😊

• POČÚVAJ MA ! Alebo Ako nestratiť hlavu v mobile

• Dňa 29. novembra 2023 v Dome kultúry Kovak  v Nových Zámkoch navštívili naši žiaci tried I. A, I.B, I.C, II. A, II.B   divadelné predstavenie POČÚVAJ MA ! Alebo Ako nestratiť hlavu v mobile.
          • Turnaj vo futsale - postupové kolo SŠ

• Dňa 22.11.2023 sa žiaci našej školy zúčastnili postupovej súťaže vo futsale  stredných škôl,  ktorá sa konala v priestoroch telocvične Gymnázia M. R. Štefánika, Nové Zámky.

• Turnaj v bedmintone SŠ

• Dňa 21.11.2023 sa naša škola zúčastnila Bedmintonového turnaja žiakov stredných škôl – okresné kolo, ktorý už tradične zorganizovalo Gymnázium Šurany v športovej škole pri ZŠ Bernolákova 35 v Šuranoch. Do súťaže chlapcov sa prihlásilo osem škôl, dievčatá si zmerali sily v konkurencii piatich stredných škôl.

• Turnaj v stolnom tenise

• Dňa 15.11.2023 sa naša škola zúčastnila turnaja v stolnom tenise žiakov stredných škôl, ktorý pod názvom ,,Memoriál Evy Kontovej“ zorganizovala SOŠ hotelových služieb a obchodu, Zdravotnícka 3, Nové Zámky.